top of page

Başarı Hikayelerimiz

ERG BİLİŞİM ELEKTRİK ELEKTRONİK İNŞAAT TAAHHÜT TİCARET firması olarak dört senedir elektrik taahhüt ve proje konusunda hizmet vermekteyiz. ERG BİLİŞİM olarak önemsediğimiz ve taviz vermeyeceğimiz en önemli ilkemiz her işin kendine has bilgi, tecrübe ve beceri gerektirdiğidir. Bu yüzden saha ekibimiz kendi alanlarında uzman ve oldukça başarılı proje geçmişleri olan personellerden oluşmaktadır.

Bu ilkeyle tamamlamış bulunduğumuz projelerimiz.

elektrik devreleriyle uğraşan bir çift el
sahil güvenlik komutanlığı logosu

Sahil Güvenlik Komutanlığı

Denizlerin güvenliği ve emniyeti, ulusal çıkarların yanı sıra çevrenin ve doğal kaynakların korunması açısından oldukça önemlidir. Bu amaç doğrultusunda faaliyet gösteren bir kurum olan deniz güvenlik kurumu, Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlılık, etik değerlere bağlılık, insan haklarına saygı, hukukun üstünlüğü, hesap verebilirlik ve şeffaflık, dürüstlük ve güvenilirlik, profesyonellik ve disiplin, deniz sevgisi, denizcilik kültürü, çevreye duyarlılık, çağdaşlık gibi temel değerlere sıkı sıkıya bağlıdır. Deniz güvenlik kurumunun vizyonu, denizlerde güvenliğin sağlanması konusunda öncü ve saygın bir kurum olmaktır. Bu amaçlarını gerçekleştirmek için, deniz güvenlik kurumu gerekli tüm çabayı göstermektedir.

ERG Bilişim, Sahil Güvenlik Komutanlığı için 2 adet amiral makam odası, çamaşırhane, şoför odası ve mutfak alanlarının komple tadilatını gerçekleştirmiştir. Bu projede, müşterimizin beklentileri doğrultusunda modern ve konforlu mekanlar tasarladık ve en son teknolojileri kullanarak kaliteli işçilik ve malzeme seçimi ile tadilat işlerini tamamladık. Sahil Güvenlik Komutanlığı'nın ihtiyaçlarına uygun olarak yapılan bu tadilat ile çalışanların daha konforlu ve verimli bir ortamda çalışmaları amaçlanmıştır.

whatsapp.png
bottom of page